polskienglishdeutsch
Biuletyn Informacji PublicznejCyfrowy Urząd
Jestes tutaj Strona główna » Aktualności » Wyróżnienia i nagrody » Doceniono nas za inwestowanie w sport

Aktualności - Wyróżnienia i nagrody

medal.inwestorW celu prawidłowego rozwoju fizycznego mieszkańców Ełku i zaspokajania potrzeb w zakresie sportu, turystyki i rekreacji, władze miasta od dawna dokładają wszelkich starań o dynamiczną i wszechstronną rozbudowę infrastruktury sportowej. Starania te zostały docenione.

Miesięczniki Builder i sportplus są patronami medialnymi konkursu "Budowniczowie Polskiego Sportu", organizowanego przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej.

W tegorocznej XII edycji konkursu kapituła postanowiła wyróżnić Masto Ełk i Pana Prezydenta jako jednego z najbardziej zaangażowanych, najprężniej działających, aktywnych i dbających o infrastrukturę sportową i rekreacyjną w regionie warmińsko-mazurskim inwestorów, za pozyskanie finansowania z UE na modernizację obiektów sportowo-rekreacyjnych przy MOSiR w Ełku oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci i młodzieży oraz społeczności lokalnej.

Miasto Ełk zakwalifikowało się do II etapu konkursu na podstawie nominacji i informacji o realizacjach obiektów sportowych i rekreacyjnych przy współudziale środków UE, które kapituła konkursu otrzymała od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień odbyła się 15 listopada w Warszawie, gdzie reprezentował nas zastępca prezydenta Ełku Artur Urbański.

KATEGORIE KONKURSOWE

INWESTOR NA MEDAL - przyznawany inwestorom publicznym (miasta, gminy, powiaty, spółki komunalne) oraz inwestorom prywatnym.

FIRMA NA MEDAL - przyznawany firmom projektowym, wykonawczym, producentom materiałów, systemów i technologii, urządzeń oraz wyposażenia obiektów sportowych i rekreacyjnych, podmiotom zarządzającym obiektami sportowymi i rekreacyjnymi (firmy prywatne, ośrodki sportu i rekreacji, Centralne Ośrodki Sportu).

BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU (statuetka brązowa, srebrna, złota oraz stosowne certyfikaty) - laureatom wyróżnień „Inwestor na Medal" i „Firma na Medal", którzy w kolejnych latach odnosili sukcesy i potwierdzili swoją szczególną pozycję na rynku oraz wnieśli szczególny wkład w rozwój nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w naszym kraju.

SPORTOWY OBIEKT ROKU - przyznawany obiektom sportowym i rekreacyjnym niezależnie od ich wielkości i przeznaczenia (sport wyczynowy, powszechny, rekreacja) za wyróżniającą się architekturę, konstrukcję, zastosowane przy budowie lub modernizacji materiały, technologie i wyposażenie obiektu oraz jego walory użytkowe i funkcjonalne.

PROMOTOR INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ (certyfikat) - tytuł i wyróżnienie specjalne przyznawany instytucjom, organizacjom i osobom za wyjątkowe zaangażowanie oraz podejmowanie działań wspierających i promujących rozwój nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w Polsce.

baner

Kalendarz wydarzeń

 SierpieŃ 2019 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
wszystkie     dodaj

Znajdź nas na Facebooku

Migawki

Posiedzenie Komitetu Monitorującego RPO w Ełku
XI posiedzenie Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 odbyło się 22 czerwca 2016 r. w Ełku. W wydarzeniu wziął udział m.in. Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz.

iso2009

banerek
park_linowy_m