polskienglishdeutsch
Biuletyn Informacji PublicznejCyfrowy Urząd
Jestes tutaj Strona główna » Aktualności » Wydarzenia » Prezydent spotkał się z ełckimi mediami

Aktualności - Wydarzenia

IMG_2132Z okazji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu, Prezydent Ełku spotkał się dzisiaj z dziennikarzami ełckich mediów. Była to okazja nie tylko do podziękowania za dotychczasową współpracę, ale również do przekazania najważniejszych informacji dotyczących naszego miasta.

Co roku 24 stycznia obchodzony jest Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu (tego dnia w Kościele Katolickim przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego – patrona dziennikarzy).

Tradycją stały się spotkania w tym dniu przedstawicieli miejskiego samorządu z dziennikarzami, redaktorami, radiowcami, fotoreporterami, operatorami kamer oraz pracownikami ełckich mediów. To między innymi dzięki ich pracy mieszkańcy Ełku dowiadują się na bieżąco, o podejmowanych działaniach przez miejski samorząd.

Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz, Zastępca Prezydenta Artur Urbański oraz Doradca Prezydenta Kamil Buksa spotkali się dziś z przedstawicielami ełckich mediów. Podziękowali dziennikarzom za ich codzienną pracę i owocną współpracę, życzyli wielu sukcesów zawodowych, szczęścia w życiu prywatnym, życzliwości społecznej, a przede wszystkich wielu ciekawych tematów oraz samych pozytywnych informacji.

W trakcie spotkania, które odbyło się w Urzędzie Miasta Ełku, Prezydent przekazał także dziennikarzom najważniejsze informacje dotyczące naszego miasta.

IMG_2132IMG_2139IMG_2148IMG_2152IMG_2168IMG_2174IMG_2177

baner

Kalendarz wydarzeń

 Lipiec 2025 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
wszystkie     dodaj

Znajdź nas na Facebooku

Migawki

X Jubileuszowa Gala Nagród Białej Lilii
Białe Lilie zostały przyznane już po raz X. Podczas jubileuszowej Gali, która odbyła się 22 czerwca 2016 r. w Ełckim Centrum Kultury prezydent Tomasz Andrukiewicz uhonorował najbardziej zasłużonych ełczan i przedsiębiorców. W trakcie Gali insp. Marek Hyzopski odebrał medal „Zasłużony dla Miasta Ełku". Na zakończenie uroczystości symboliczne statuetki jubileuszowe otrzymali dotychczasowi laureaci nagród z lat 2006 - 2015.

iso2009

banerek
park_linowy_m