polskienglishdeutsch
Biuletyn Informacji PublicznejCyfrowy Urząd
Jestes tutaj Strona główna » Aktualności » Edukacja » Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk

Aktualności - Edukacja

Ek_logo_na_wwwDo 15 października 2015 r., w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku, można składać wnioski w "Konkursie na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk".

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, piszących swoje prace na temat Ełku, w obszarze np. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej czy rozwoju przedsiębiorczości. To już VIII edycji Konkursu. Pula nagród wynosi 15 394 zł.

Prace należy składać do 15 października 2015 r., w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku.

W 2014 r. na konkurs wpłynęło 21 prac: 3 prace licencjackie, 15 prac magisterskich, 3 prace inżynierskie. Prezydent Ełku przyznał 3 nagrody i 2 wyróżnienia.

Tematyka złożonych prac była przeróżna, ale zawsze dotyczyła spraw związanych z miastem Ełk. Dotyczyły one różnych dziedzin: architektury, gospodarki turystycznej, administracji publicznej, inwestycji, turystyki i rekreacji, nauk społecznych, historii, zarządzania oraz gospodarki przestrzennej.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku,
tel. (87) 73 26 41 98.

baner

Kalendarz wydarzeń

 KwiecieŃ 2025 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
wszystkie     dodaj

Znajdź nas na Facebooku

Migawki

I ślubuję, że Cię nie opuszczę…
Prezydent Ełku po raz pierwszy w tym roku wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Do grona Ambasadorów miłości 16 czerwca 2016 r. dołączyło trzynaście kolejnych par, które wspólnie przeżyły co najmniej 50 lat. Małżonkowie uchylili też rąbka tajemnicy, jaką jest recepta na udane wspólne życie.

iso2009

banerek
park_linowy_m