polskienglishdeutsch
Biuletyn Informacji PublicznejCyfrowy Urząd
Jestes tutaj Strona główna » Regulamin katalogu

Regulamin katalogu firm i instytucji

1. Ogłoszenie w katalogu ukazuje się po weryfikacji przez administratora i jeśli jego treść jest zgodna z prawem i niniejszym regulaminem - zostaje dodane.

2. Użytkownikami serwisu mogą być osoby fizyczne, firmy i instytucje z regionu. Ogłoszenia mogą mieć charakter komercyjny lub niekomercyjny. Ogłoszenia w katalogu są zamieszczane nieodpłatnie.

3. Niedozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń / wizytówek o treści niezgodnej z prawem międzynarodowym, polskim lub ogólnie przyjętą etykietą.

4. Zabrania się publikowania materiałów: obscenicznych, obraźliwych, łamiących prawo do prywatności, propagujących przemoc, nawołujących do nienawiści rasowej itp. Dodatkowo zabrania się oferowania i reklamowania towarów takich jak: narkotyki, pornografia, towarów pochodzących z kradzieży, informacji na temat zarabiania w oparciu o systemy piramidowe itp., towarów, które nie istnieją, ogłoszeń mających na celu niepokojenie osób trzecich, informacji, które łamią lub ograniczają prawa osób trzecich.

5. Treść ogłoszeń niezgodnych z prawem oraz wszystkie informacje potrzebne do zlokalizowania autora ogłoszenia będą przekazywane odpowiednim organom ścigania.

6. www.elk.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści umieszczone w ogłoszeniu / na wizytówce.

7. www.elk.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie ewentualne straty i szkody wynikające z wadliwego działania serwisu.

8. www.elk.pl nie ponosi sobie prawo do usunięcia ogłoszenia bez podawania przyczyny takiego działania.

9. www.elk.pl zastrzega sobie prawo do czasowych przerw w pracy serwera.

10. www.elk.pl zobowiązuje się nie ujawniać indywidualnych danych użytkownika osobom trzecim.

11. www.elk.pl zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu oraz do udzielania pomocy w przypadku problemów z serwisem.

12. www.elk.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. Nowy regulamin obowiązuje od momentu opublikowania.

baner

Kalendarz wydarzeń

 Maj 2020 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
wszystkie     dodaj

Znajdź nas na Facebooku

iso2009

banerek
park_linowy_m