Aktualności -
Wydarzenia
30.09.2013 |
Autor _
Zapraszamy na ostatni koncert w ramach tegorocznego cyklu „Ełckich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej", który odbędzie się w niedzielę 6 października o godz. 19.00 w Katedrze św. Wojciecha w Ełku. Wystąpi Pani Maria Terlecka (organy) oraz Kwartet Podlaski. Wstęp wolny.
Jest to już V edycja Ełckich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej. Koncerty odbywały się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca od maja do października. W ciągu czterech lat podczas koncertów zaprezentowali się znakomici polscy organiści, skrzypkowie, śpiewacy, trębacze i inni instrumentaliści cieszący się sławą w kraju i na świecie. W tym roku wybrano wyjątkowy repertuar oraz wykonawców reprezentujących zróżnicowane instrumentarium.
Terminy tegorocznych koncertów:
• 5 maja 2013 r.
• 2 czerwca 2013 r.
• 7 lipca 2013 r.
• 4 sierpnia 2013 r.
• 15 września 2013 r. – (Zmiana terminu! z 1 września)
• 6 października 2013 r.
W trakcie najbliższego koncertu, który odbędzie się 6 października o godz. 19.00 w Katedrze św. Wojciecha w Ełku, wystąpią: Pani Maria Terlecka (organy), która jest organizatorką Ełckich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej oraz Kwartet Podlaski. Wstęp jest wolny.
Więcej na
www.eck.elk.pl