polskienglishdeutsch
Biuletyn Informacji PublicznejCyfrowy Urząd
Jestes tutaj Strona główna » Aktualności » Wydarzenia » Trwa łatanie dziur

Aktualności - Wydarzenia

DSCN1331Odwilż odsłoniła skutki mroźnej zimy. Od zeszłego tygodnia na miejskich ulicach trwa naprawa nawierzchni metodą "na zimno".

Intensywne mrozy spowodowały uszkodzenia nawierzchni miejskich ulic. W celu poprawny bezpieczeństwa i komfortu użytkowników dróg w zeszłym tygodniu rozpoczeło się łatanie dziur masą „na zimno".

Taka metoda jest doraźna i nietrwała. Naprawa nawierzchni metodą „na gorąco" będzie stosowana dopiero, gdy poprawią się warunki atmosferyczne (gdy średnia temperatura dobowa nie będzie niższa niż 5 stopni).

Prowadzone jest już postepowanie przetargowe, które wyłoni wykonawcę remontów cząstkowych dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie Ełku w 2013 roku. Otwarcie złożonych ofert nastąpi w piątek 8 lutego.

Ełczanie mogą zgłaszać zauważone ubytki w nawierzchni jezdni do Urzędu Miasta Ełku tel. 87 73 26 151 lub 260 lub 241.

baner

Kalendarz wydarzeń

 Luty 2027 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
wszystkie     dodaj

Znajdź nas na Facebooku

Migawki

Posiedzenie Komitetu Monitorującego RPO w Ełku
XI posiedzenie Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 odbyło się 22 czerwca 2016 r. w Ełku. W wydarzeniu wziął udział m.in. Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz.

iso2009

banerek
park_linowy_m