polskienglishdeutsch
Biuletyn Informacji PublicznejCyfrowy Urząd
Jestes tutaj Strona główna » Aktualności » Rozrywka » "Biznesmen Roku 2003"

Aktualności - Rozrywka

Klemens Rydzewski, właściciel firmy handlowo-usługowej "Rydzewski" został wybrany przez naszych Czytelników na Biznesmena Roku 2003. Przypomnijmy, że honorowy patronat nad plebiscytem sprawował Janusz Nowakowski, prezydent Ełku. 
Klemens Rydzewski właściciel firmy handlowo-usługowej "Rydzewski" został wybrany przez naszych Czytelników na Biznesmena Roku 2003. Przypomnijmy, że honorowy patronat nad plebiscytem sprawował Janusz Nowakowski, prezydent Ełku. Zaszczytne II i III miejsce zdobyli:Zenon Dziądziak i Maryla iopiNska. 

"Biznesmen Roku 2003" był zabawą, w której brali udział nie tylko Czytelnicy, ale również sami kandydaci. Przed nimi właśnie postawiono nie lada poprzeczkę - musieli opowiedzieć o sobie, swojej pracy, rodzinie... Wszyscy spisali się doskonale. Od października do połowy stycznia wpływały do naszej redakcji kupony, na których pojawiały się nazwiska wszystkich z 15 nominowanych do tytułu osób. Szybko jednak na prowadzenie wysunęło się trzech biznesmenów: Maryla Ciopińska, Zenon Dziądziak i Klemens Rydzewski. To między nimi trwała walka o pierwsze miejsce. I do ostatniej chwili nie było wiadomo, komu ono przypadnie...

- W pewnym momencie, w tym bezmiarze oddanych głosów, pewną symboliczną przewagę uzyskał Klemens Rydzewski. I została ona utrzymana do chwili zakończenia plebiscytu - mówił Janusz Nowakowski, prezydent Ełku. - Klemens Rydzewski jest Biznesmenem Roku 2003!

Bardzo serdecznie gratuluję. Przy okazji, proszę przyjąć moje najszczersze podziękowania za pańską pracowitość, zaradność i upór. Ich efektem są przecież obiekty służące wszystkim ełczanom, ale co najważniejsze - są również miejsca pracy, które pan i pańska rodzina zapewniacie wielu mieszkańcom. Prezydent Ełku pogratulował Klemensowi Rydzewskiemu osiągniętych wyników gospodarczych. Życzył również takiej samej postawy i sylwetki w najbliższej przyszłości. Zwycięzca plebiscytu, oprócz pucharu i pamiątkowego dyplomu, otrzymał również szczególne wyróżnienie w postaci monografii Ełku - współczesnego i historycznego, która zamieszczona została na specjalnym medalu. 

- Jest to ściśle limitowane wyróżnienie. Ten, który trzymam dziś w ręku, posiada numer piąty. Wspomnę, że medal z numerem pierwszym posiada biskup ełcki Jerzy Mazur. Dla podkreślenia rangi tej uroczystości i współzawodnictwa o tytuł Biznesmena Roku, składam go na ręce Klemensa Rydzewskiego - stwierdził Janusz Nowakowski. 

Biznesmen Roku został wyróżniony m.in. "za kreatywne i przedsiębiorcze zarządzanie firmą oraz za promocję ziemi ełckiej". Taki tekst widniał na dyplomach, jakie otrzymali trzej czołowi przedsiębiorcy, wybrani przez Czytelników "Pulsu Ełku". 

- Bardzo dziękuję za tak miłe słowa od prezydenta miasta - mówił wzruszony Rydzewski. - Dziękuję również redakcji "Pulsu" za inicjatywę i zorganizowanie całego konkursu oraz wszystkim Czytelnikom, którzy na mnie głosowali. 
Drugą nagrodzoną osobą, które miała niewiele mniej głosów od lidera plebiscytu był Zenon Dziądziak.

- Chciałem powiedzieć, że to drugie miejsce traktuję nie tylko jako swój osobisty sukces, ale przede wszystkim sukces naszej firmy - mówił prezes PRIBO EPB. - Pracuję w niej już 39 lat i mam nadzieję dotrwać do emerytury. Chciałem także podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. W szczególności - pracownikom firmy, rodzinie i znajomym. To, że zdobyłem drugie miejsce w plebiscycie "Biznesmen Roku 2003" zobowiązuje mnie do dalszej, intensywniejszej pracy. 

Maryla Ciopińska, właścicielka hurtowni "Maryla", otrzymała nagrodę za zajęcie III miejsca w organizowanym przez "Puls Ełku" konkursie. Janusz Nowakowski, prezydent Ełku podkreślał, że jest to ogromne wyróżnienie. Tym bardziej, że jej firma jest stosunkowo młoda. 

- Dziękuję wszystkim, a w szczególności pracownikom, rodzinie i najbliższym. To dla mnie ogromny zaszczyt - mówiła Maryla Ciopińska. - Dużym wyróżnieniem było zgłoszenie mojej kandydatury. Dziękuję raz jeszcze i nie kryję wzruszenia. 

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom plebiscytu "Biznesmen Roku 2003". Dziękujemy Januszowi Nowakowskiemu, prezydentowi Ełku, za objęcie honorowego patronatu nad konkursem oraz za wsparcie medialne akcji przez Radio 5 Ełk. Jednocześnie informujemy, że wśród Czytelników, którzy nadesłali do naszej redakcji kupony typujące zwycięzców wyłoniliśmy trzy osoby. Ich nazwiska opublikujemy w najbliższym numerze "Pulsu Ełku". Otrzymają oni nagrody rzeczowe w postaci sprzętu AGD.

baner

Kalendarz wydarzeń

 WrzesieŃ 2020 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
wszystkie     dodaj

Znajdź nas na Facebooku

Migawki

Posiedzenie Komitetu Monitorującego RPO w Ełku
XI posiedzenie Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 odbyło się 22 czerwca 2016 r. w Ełku. W wydarzeniu wziął udział m.in. Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz.

iso2009

banerek
park_linowy_m